wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » MARELD 09/2021

Kategorie

Kontakt

  • ALNAR Jarosław Kot
    NIP: 966-027-72-73

  • E-mail:alnar@alnar.pl
  • Telefon85-733-35-04
    790-781-454
    502-329-994
  • Godziny działania sklepupn-pt: 8 - 17

MARELD 09/2021
Wiele osób pracuje w złych warunkach oświetleniowych a warunki atmosferyczne i co za tym idzie również oświetleniowe z biegiem tygodni będą się pogarszać.

Dotyczy to w szczególności prac prowadzonych na placach budowy, w malowanych pomieszczeniach, podczas prac przeprowadzanych w szafach elektrycznych, w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz budynków. W złych warunkach oświetleniowych nasza zdolność widzenia pogarsza się, czego skutkiem jest niższa jakość wykonywanej pracy i gorsze samopoczucie. Sądzimy, że źródłem tych problemów jest brak odpowiedniej wiedzy. Dlatego prowadzimy działania na rzecz propagowania wiedzy na temat oświetlenia roboczego. Chcemy zapewnić każdemu pracownikowi oświetlenie odpowiednie do rodzaju wykonywanej pracy, aby wyeliminować wypadki oraz urazy i dolegliwości pleców i szyi spowodowane przez nieergonomiczne pozycje robocze wynikające z nieprawidłowego oświetlenia roboczego.

Wszystkie te dążenia podsumowuje hasło określające cel i wizję naszych działań:
NO MORE BAD LIGHT


 GAZETKA PROMOCYJNA MARELD WRZEŚIEN-PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2021

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu