wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Posiadasz dużą ilość narzędzi? Koniecznie zainwestuj w skrzynkę lub wózek narzędziowy

Kategorie

Producenci

Kontakt

 • ALNAR Jarosław Kot
  NIP: 966-027-72-73
 • E-mail:alnar@alnar.pl
 • Telefon85-733-35-04
  790-781-454
  502-329-994
 • Godziny działania sklepupn-pt: 8 - 17 sobota: 8 - 14

Posiadasz dużą ilość narzędzi? Koniecznie zainwestuj w skrzynkę lub wózek narzędziowy

Problem z narzędziami dotyka wszystkich tych, którzy posiadają ich dużą ilość, a nie mają specjalnego pomieszczenia wydzielonego na tego typu akcesoria. Wówczas problemem jest nie tylko utrzymanie należytego porządku z danymi narzędziami, ale i kłopotem jest znalezienie czegokolwiek. Aby zachować porządek a przy tym mieć zinwentaryzowane wszystkie swoje narzędzie warto zainwestować w specjalną skrzynkę lub wózek narzędziowy. Specjalne akcesorium przydatne zarówno w domu jak i pracy.

Skrzynka narzędziowa praktyczna w każdym domu

W domu narzędzia przydają się w bardzo wielu okolicznościach. Czasami zamiast szukać pomocy u sąsiadów lub kłopotać pożyczaniem rodzinę lub znajomych, warto zainwestować we własne narzędzia. A te najlepiej trzymać w specjalnych skrzynkach.

ALNAR to sklep, w którym wybór skrzynek narzędziowych jest naprawdę bardzo szeroki. Co ciekawe, skrzynkę można dobrać do już posiadanych narzędzi. Wystarczy pracownikowi określić, jakie narzędzia posiadamy lub jakie zamierzamy nabyć a on wówczas dobierze model najbardziej pasujący naszym predyspozycjom.

Co do narzędzi w skrzynce. Warto pamiętać, że nie trzeba od razu inwestować w jakąś specjalną grupę narzędzi. Na początek warto nabyć te najbardziej podstawowe:

 • narzędzia ręczne – takie jak kombinerki, młotek, 3-4 różne śrubokręty, kilka rodzajów kluczy. Inwestując w tego typu sprzęt, warto pamiętać, że powinniśmy kupować narzędzia wielofunkcyjne np. kombinerki z izolacją,

 • przyrządy pomiarowe – warto zainwestować w odpowiednią metrówkę. Czasami w domu przydaje się liniał, który jest bardzo praktycznym przyrządem mierniczym,

 • wyposażenie ogólne – klucze samochodowe, rowerowe, kilka rodzajów gwoździ,

 • podstawowe narzędzia ogrodowe – sekator, saperka, przecinak itp.

Są to rzecz jasna narzędzia podstawowe i tak skompletowane stanowią doskonałą wypadową, która może stanowić o wyposażeniu skrzynki narzędziowej.

Szafka lub wózek narzędziowy? Czy tylko dla profesjonalnych majsterkowiczów?

Wózki czy szafki narzędziowe to akcesorium dla osób, które potrzebują sprzętu w większej ilości lub zwyczajnie chcą posiadać ich zróżnicowane rodzaje. Oczywiście ich skład jest zależy od naszych potrzeb. Istnieje możliwość zakupu gotowych (z wyposażeniem) szafek lub wózków, i to jest polecane rozwiązanie dla osób chcących posiadać gotowy produkt, już kompleksowo wyposażony.

Szafki lub wózki narzędziowe sprawdzają się w warsztatach np. samochodowych, magazynach czy większych garażach. Poza typowym sprzętem majsterskim można w nich trzymać bardzo praktyczne urządzenia takie jak:

 • profesjonalne klucze warsztatowe,

 • urządzenia elektryczne: wkrętarki, wiertarki, kątówki czy profesjonalne przyrządy miernicze,

 • przyrządy pomiarowe,

 • kable, przewody,

 • części zamienne od konkretnych urządzeń.

Szafka lub wózek narzędziowy nadaje się idealnie do miejsc, gdzie przestrzeni jest nieco więcej. Garaż, warsztat czy magazyn idealnie się do tego nadają. Szafki czy wózki w takim sklepie jak ALNAR można nabyć w ciekawych formatach i o bardzo różnym przeznaczeniu.

Furorę robią przede wszystkim wózki, gdyż poza tym, że są niezwykle pojemne to do tego mają ważna zaletę, jaką jest mobilność. Półki przydają się przede wszystkim w warsztatach. Gdy wydzielimy im odpowiednie miejsce, na pewno sprawdzą się, jako elementy, które świetnie posegregują oraz zinwentaryzują nasz sprzęt narzędziowy.

Polecane akcesorium do wózków, skrzynek lub szafek narzędziowych

Inwestując w wybrany model skrzynki lub wózka narzędziowego warto zastanowić się, czy wyposażenie do nich kompletujemy sami? Czy może inwestujemy od razu gotowy, już wyposażony sprzęt?

Odpowiedź na to pytanie warto przemyśleć. Co prawda wyposażenie gotowych skrzynek czy szafek jest bardzo interesujące, ale musimy zadać sobie trud i określić – czy wszystko z nich nam się przyda. Ważne jest także, aby dokładnie zapoznać się z kosztami. Taniej jest kupować gotowe, wyposażone akcesorium, niż pojedynczo nabywać konkretne przedmioty.

ALNAR jest sklepem, gdzie znajdą Państwo wszystko: narzędzia, skrzynki do nich, wózki czy szafki. Można też nabyć gotowe – już wyposażone w akcesoria produkty. Od Państwa zależy, na którą opcję się zdecydujecie. Wybór jest naprawdę duży.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl