wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Prowadząc firmę budowlaną inwestuj w najlepszy i najbardziej praktyczny sprzęt

Kategorie

Kontakt

 • ALNAR Jarosław Kot
  NIP: 966-027-72-73
 • E-mail:alnar@alnar.pl
 • Telefon85-733-35-04
  502-329-994
  790-781-454
 • Godziny działania sklepupn-pt: 8 - 17 sobota: 8 - 14

Prowadząc firmę budowlaną inwestuj w najlepszy i najbardziej praktyczny sprzęt

Wybór różnego rodzaju sprzętu budowalnego jest obecnie ogromny! Można kupić w zasadzie wszystko, co jest niezbędne do wykonywania nawet specjalistycznych prac. Jednak warto zastanowić się, co kupić warto? Co trzeba? A czego nie trzeba nabywać, aby prowadzić usługi budowlane. Jak zwykle wszystko zależy od tego, na co się w swojej działalności nastawiamy i jakie prace zamierzamy wykonywać.

Prace szlifierskie czy malarskie – dobór nowoczesnych akcesoriów

Specjalistyczny sprzęt budowlany jest drogi, to jasne. Jednak inwestycja w niego, daje gwarancję, że mamy dostęp do sprzętu pewnego, solidnego, który posłuży nam przez wiele lat.

Prowadząc firmę oferującą usługi związane z wykończaniem wnętrz budynków, mieszkań czy innych obiektów, trzeba posiadać sprzęt niezbędny do szpachlowania, malowania, szlifowania czy układania płytek. Dobranie sprzętu trzeba zaczynać od produktów teoretycznie najdroższych.

Przy malowaniu najlepiej jest od razu zainwestować w agregat malarski. Sklep ALNER oferuje agregaty malarskie firmy PANSAM i DEDRA. Są to urządzenia hydrodynamiczne, które doskonale sprawdzają się przy malowaniu dużych powierzchni.

Przed malowaniem najczęściej szlifuje się ściany. Doskonałym urządzeniem do tego typu prac jest specjalistyczna szlifierka do ścian wraz z odkurzaczem. To praktyczne urządzenie doskonale przygotowuje ściany pod przyszłe prace związane z malowaniem czy kładzeniem tapety. Jeśli kogoś nie stać na urządzenie wielofunkcyjne, może skorzystać z prostszych, ale równie praktycznych urządzeń, takich jak szlifierki przegubowe, które występują w wersjach z turbiną.

Prace murarskie, budowlane czy wykończeniowe – co się przyda najbardziej?

Teoretycznie więcej sprzętu jest potrzebnego, gdy wykonujemy tak zwane ‘prace na zewnątrz’ – budowlane czy wykończeniowe. Betoniarki, zagęszczacze, ubijaki, przecinaki czy całe spektrum urządzeń hydraulicznych to tylko podstawowa grupa tego, z czego korzystają murarze, budowlańcy czy majstrzy.

Czasami można spotkać sprzęt, który doskonale funkcjonuje w zestawie np.:

 • stacje hydrauliczne – łączą kilka rodzajów sprzętu hydraulicznego, idealnego przy wykonywaniu różnego rodzaju prac budowlanych,

 • młoty – które występują w wersjach z ubijakami,

 • agregaty – do kilku różnych rodzajów substancji,

 • spryskiwacze wielozadaniowe,

 • i inne.

Kupując gotowy zestaw wielozadaniowego sprzętu oszczędza się przede wszystkim czas i nierzadko pieniądze. Firmy lub sklepy takie jak ALNAR proponują swoim Klientom zawsze najkorzystniejsze rozwiązania, które sprawiają, że ich firma czy inna forma działalności gospodarczej pracuje sprawniej, pewniej i bardziej fachowo.

Doposaż firmę w praktyczne narzędzia ręczne

Oczywiście sprzęt wykończeniowy czy budowlany musi być uzupełniony o odpowiednie narzędzia ręczne. Panują wśród wielu fachowców opinie, że to pod przysłowiową kielnię i łopatę dobiera się ubijaki, betoniarki czy inny sprzęt budowlany.

Nie ma w tej opinii przesady, gdyż czasami zwyczajnie nie da się prowadzić prac budowlanych czy wykończeniowych bez odpowiedniej łopaty, kilofa, młota czy przyrządów do cięcia. Inwestując w sprzęt ręczny, warto dokładnie przyjrzeć się wszelkim artykułom specjalistycznym. Jeśli prowadzimy działalność wykończeniową w blokach lub domach, to najlepiej od razu inwestować w praktyczne narzędzia takie jak: przecinaki, narzędzia hydrauliczne, przyrządy mocujące, szlifujące czy służące do prac nad konkretnymi materiałami.

Warto też korzystać z porad profesjonalistów. ALNAR dysponuje profesjonalną grupą fachowców, która perfekcyjnie doradzi w doborze odpowiedniego sprzętu. Poza samym jego doborem, więcej się Państwo dowiedzą o ich zastosowaniu, zależnościach czy możliwościach prac, jakie wykonują.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl