wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Certyfikat jakości

Kategorie

Kontakt

Certyfikat jakości

alt


Z ogromną przyjemnością możemy oznajmić, że zostaliśmy wyróżnieni europejski znakiem jakości Trusted Shops. Jest to wiodący znak jakości dla sklepów online w całej Europie. Naszym najważniejszym celem jest zaufanie Klientów oraz ich zadowolenie z obsługi i oferowanych towarów. Dlatego otrzymacie certyfikatu Trusted Shops to zarówno potwierdzenie naszej niezawodności, jak i dodatkowe zabezpieczenie dla Kupujących, którzy dzięki zarejestrowaniu się w Programie Ochrony mogą skorzystać z Gwarancji Trusted Shops do kwoty 10 tyś. złotych.


 
alt
 Czym jest Trusted Shops?

Trusted Shops to europejski lider na rynku certyfikacji sklepów Internetowych działający od 1999 roku. Zatrudnia obecnie ok. 100 pracowników w swojej siedzibie w Kolonii, wśród nich liczną grupę stanowią prawnicy wyspecjalizowani w prawie gospodarczym, którzy zajmują się sprawdzaniem sprzedawców ze statusem członkowskim. Od momentu założenia firmy wydano certyfikaty dla ponad 20.000 europejskich  sklepów internetowych. Podczas swojego rozwoju firma Trusted Shops wspierana była przez Europejską Komisję ds. skutecznej ochrony konsumenta i wspierania drobnej oraz średniej przedsiębiorczości. Firma Trusted Shops polecana jest również przez czasopismo Computer Bild (największe czasopismo komputerowe w Niemczech), które w Polsce jest wydawane pod nazwą Komputer Świat.
Otrzymany przez nas Znak Jakości Trusted Shops świadczy o spełnieniu wielu kryteriów jakości dotyczących m.in. przestrzegania praw konsumentów, pod względem wypłacalności, przejrzystości cenowej, wywiązywania się z obowiązków informacyjnych, obsługi klienta i ochrony danych i wielu innych. 


 
alt

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
PRO MO CJA! TENGTOOLS 2023!